ae
Soru Sahibi
23 Ocak 2014 20:56

kilo problemım var

merhaba 22 yasındayım sureklı 49-50 kg dayım. kılo almak ıstıyorum bır turlu alamıyorum. özel gunumde bu benım ıcın problem oluyor halsız kalıyorum. bır de o donemde mıdem cok hassas oluyor yemek yıyemıyorum cok. bu da kılo vermeme sebep oluyor. ne yapabılırım ?

1 cevap
Cevaplar (1)

Merhabalar Esra Hanım zorlanmadan kilo almak çok kolay.Merkezimize gelebileceğiniz gibi internet üzerinden de beslenme programı programlıyoruz. İletişim numaralarımızdan randevu ve bilgi alabilirsiniz. Saygılar https://www.facebook.com/pages/Diyetisyen-İLAY-Polat/*** *** **

31 Ocak 2014 22:21