.U
Soru Sahibi
23 Aralık 2014 19:16

beslenme

Merhaba ben fitness ve boks sporlarıyla ugrasıyorum kas miltarını korumak ve enerji amaclı protein ve karbonhidrat agırlıklı besleniyorum ama bunu sağlıklı yapabilmek için günde ne kadar protein ne kadar karbonhidrat ve diğer lifli besin almam gerektiğini tam olarak bilmiyorum bu konuda yardımcı olabilirseniz sevinirim . Ek olarak protein tozu supplementini kullanmamın bi sakıncası var mıdır ?

1 cevap
Cevaplar (1)

Size özel bir program uygulanması gerekir.İletişim numaralarımızdan randevu alınız.

29 Aralık 2014 22:32