kc
Soru Sahibi
28 Kasım 2015 21:41

kilo kaybı saç dökülmesi çarpıntı

Merhaba hocam ben cem 17 yaşındayım özellikle size sormak istediğim bir soru var ben kısa süre içerisin son 1 aydır aşırı bi kilo kaybettim baya hemde hafta içi dahiliye doktoruna gidicem zaten özellikler bel göğüs kafesi tarafım küçüldü kalp atışlarımı gözle görebiliyorum 2 ay öncede kardiyolojide ekokardiyografi ekg testi yaptırmıştım temiz çıktı aslında her 6 ayda bir yaptırıyorum çok hafif derece minimal derecede aort yetersizliği varmış çok öenmsiz dedi doktor normalde yılda 1 çağrılmam gerekirken 6 ayda bir çağrıyo korku var panik atak ondan biranönce gitmek istiyorum merak ettiğim bu kilo kaybının kalbe zararı nedir kalp krizi riski oluşturumu kesinlikle ilaç vb hiçbirşey kullanmadım bunun için psikoloik olarak yemedim teşekkürler

3 cevap
Cevaplar (3)
Op. Dr. Mahmut Akyıldız
Kalp Damar Cerrahisi

Şikayetleriniz kalple ilgili değil. .bence öncelikle panik atak sorununu çözmelisiniz. ..diğer problemler kendiliginden düzelecektir. ..

28 Kasım 2015 22:45
kc
Soru Sahibi

çok teşekkürler hocam kafam rahatladı en azından gerçekten daha 17 yaşındayım 1 yıl içinde 3 eko yaklaşık 9 tane ekg 3 kez eforlu ekg testleri yaptırdım panik atağı tamam hocam dediğiniz gibi psikatry gidicem çözücem kilo kaybının bi zararı olmaz dimi en çok merak ettiğimde soruda buydu sürekli kilo kaybettim kalbime bişi olur diye evde bekliyorum ne zaman bi kriz geçiririm diye gün sayar hale gelmiştim

28 Kasım 2015 22:53
Op. Dr. Mahmut Akyıldız
Kalp Damar Cerrahisi

Kalp den bişey olmaz. ..rahat ol...bir an önce psikiyatriden yardım istemelisin. ..

28 Kasım 2015 22:58
kc
Soru Sahibi

tamam hocam çok teşekkürler cevapladığınız için kalp için yaş 17 yaşıma göre eko ekg efor testi bunlar yeterli dimi olsa birşey çıkardı birdaha gitmeme gerek varmı kardiyolojiye hafif aort yetersizliği için kontrole gidiyimmi

28 Kasım 2015 23:28
Op. Dr. Mahmut Akyıldız
Kalp Damar Cerrahisi

Gitme

28 Kasım 2015 23:34