18 Aralık 2017 18:56

Kilo almk ıstıyorum

Mrb 3 yıllık evliyim 22 yasındym bı kızım var 7aylık ve suan 41 kıloyum kilo almk ıstyrm ama alamıyorm cevremdekı herkes cok zayfsn kılo al dıolar ama bı turlu alamyrm ya cevremdekı 15’18 yas arası kızlat bıle benden kılolu ben neden alamyrm almyı ıstyrm lutfen yardımcı olurmusunz bana

2 cevap
Cevaplar (2)

Merhabalar, Ben Zehra Hanımın asistanı Neslihan, Zehra hanım size bu konuda yardımcı olabilir dilerseniz kendisiyle çalışabilirsiniz. Saygı ve sevgilerimle,

19 Aralık 2017 08:31
Soru Sahibi

Nasıl calıscaz ben zeytınburnunda otryrm

19 Aralık 2017 08:53

Zehra hanımla online olarakta çalışmanız mümkün efendim dilerseniz http://www.zehrabora.com/bilgi adresinden ücretlendirme ve tüm çalışma sistemi detayları hakkında bilgi edinebilirsiniz … Sevgiler,

19 Aralık 2017 09:20