ÇA
Soru Sahibi
18 Mart 2019 14:37

Kifotik açılanma

Merhaba hocam 14ekimde araç içi trafik kazası geçirdim L1de burst fraktörü gerçekleşti t11 ile L2 arasına 8 adet vida takıldı ikide platin şuan sağ tarafımda ağrım var buna bağlı mr çektirdim l1de %70 yükseklik kaybı var aksıyorum sağımda ağrı var birde kifotik açılanma varmış ne yapmam gerekiyor teşekkürler

1 cevap
Cevaplar (1)
Op. Dr. E. Onur Kulaksızoğlu
Beyin ve Sinir Cerrahisi

Abdullah bey merhabalar, öncelikle büyük geçmiş olsun. İyi bir muayene etmek, detaylı filmler çekmek ve EMYg sinir testi ile son durumunuzu anlamak lazım. Onun sonuçlarına göre gereken müdahalelik bir şey varsa en kısa sürede hallederiz.

22 Mart 2019 18:59