ÖH
Soru Sahibi
11 Şubat 2016 02:09

Kefir tüketimi

Merhaba, Kefiri evde kendim hazırlıyorum. Ben kefiri sabahları kahvaltı sonrası tüketiyorum, gün boyu tok tutuyor. Ancak kahvaltıda yumurta da tüketiyorum. İkisinin aynı zamanda tüketilmesi besin değerlerini etkiler mi? Kefirin tüketilmesi için en uygun zaman sabah mı gece midir? Cevabınız için şimdiden çok teşekkürler. İyi çalışmalar.

1 cevap
Cevaplar (1)

Merhaba.. Hiç bir besin değeri kaybı olmaz gönül rahatlığı ile tüketebilirsiniz..ara öğün olarak tüketmekte fayda var saat sınırlaması yapmanıza gerek yok kilo probleminiz yok ise..iyi günler diliyorum

16 Şubat 2016 11:14