AM
Soru Sahibi
11 Eylül 2021 17:55

Kedide Kusma

Merhaba, benim kedim de kıl yumağı ve mama karışık kusma oluyordu. Her zaman gittiğimiz veteriner kliniğe gittiğimizde herhangi bir tahlil yapmadan tüylerine baktı ve çok tüy döktüğünü söyleyerek Vetoskin isimli bir ilaç verdi, ilacı bir aydan uzun süredir kullanıyoruz ama kedimde kustuğu miktar azalsa bile kusması devam ediyor. Bunun için yapabileceğim ek bir şey var mk? Mamasıyla alakalı bir durum olabilir mi? Proplan kısırlaştırılmış somonlu kedi maması kullanıyoruz.

1 cevap
Cevaplar (1)

Merhabalar, Meslektasim verdigi tavsiyeler dogrudur. Simdilik size ek olarak onerim mevsim gecislerinde ilkbahar ve yaz aylarinda bol bol brush yapmaniz. Gecmis olsun iyi gunler.

19 Eylül 2021 08:59