NS
Soru Sahibi
3 Eylül 2021 13:09

Kedi ameliyat

Merhaba . Bizim tekir kedimiz vardı 5. Kattan düştü arka sol bacak kemiği kırıldı ameliyat ettirdik evde bakmaya çalışıyoruz ancak sargıdaydı ve bugün açtık sargısını enfeksiyon kaptığını söyledi veterineri bize patisi şişmişti ancak antibiyotik sürünce şişi indi biraz daha . Dikişlerinden sıvı akıyo ilaç sonrası biz başka bi kliniğe sorduk ancak tekrar ameliyat olması lazım bacağını kaybedebilir dedi. Açıkçası bilgisi iyi olan birine sormak istedik. Lütfen bize yardımcı olabilecek bi cevap verebilir misiniz

2 cevap
Cevaplar (2)

Kemik enfeksiyonları çok tehlikelidir. Çok ağır antibiyotikler kullanmak gerekir. Operasyonu yapan hekiminiz postop dediğimiz ameliyat sonrası oluşacak komplikasyonlara en iyi müdahale edecek kimsedir. Bu konuda önce ondan yardım istemelisiniz. Aranızda güvenle ilgili bir problem oluşmuşsa bir üst sağlık kuruluşu olan üniversite hastanesine başvurmalısınız. Kremli antibiyotikler ile toplayamazsınız. Daha ciddi bir tedavi gerekli. Geçmiş olsun.

6 Eylül 2021 08:34
NS
Soru Sahibi

Çok teşekkür ediyorum. Biz de apar topar kliniğe götürdük ve çoklu antibiyotik tedavisi başlattılar ameliyatı çok kötü yapıldığından bağladığı tel kendiliğinden açık yarasından atmış kendini ve Taner hoca plakayı çıkarttırmış vidayı falan tekrar ameliyata alınacak ancak enfeksiyon bi kurusun diye bekleniyor. Şimdi kuru mama yemeye başlamış umuyorum düzelir bacağını da kurtarabiliriz kendini de . Size de ayrıca çok teşekkür ediyorum

10 Eylül 2021 20:18

Çok geçmiş olsun. 🙏🙏🙏

10 Eylül 2021 20:52