1 Nisan 2019 16:40

Kataraktgoz

Gozkurulugu saygılar internette eye nor göz damlası daha doğrusu destek damlasının göze faydalı olduğu yazılıyor değerli görüşünüzü öğrenmek istiyorum saygılarımla ayrıca yurt dışında navi vision desteği önerildi göz kuruluğu için ne dersiniz ayrıca onerınız yokmu tearsnatırel tek doz gibi damlalar bulanıklık yapıyor önlemek mumkunmu hocam -12mıyopıve lataraktım var ameliyat miyopi yüzünden rısklıymıs meslek jayatınızda boyle ileri mıyopların katarakt ameliyatı sonrası korlukle yanı yırtılma olayına şahit oldunuzmu İstanbul da onerecegınız bir tecrübeli uzman yokmu tesekkurler Mail adresim musa.bayraktar107@gmail.com Gizle

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Ayşen Topalkara
Göz Hastalıkları

Sorunuz için teşekkür ederim. Bu sorularınızı cevaplayabilmem için muayene bulgularınızı bilmem gerekir. Onun için sorduğunuz ilaçlar ile ilgili yorum yapmamın etik olmayacağını düşünüyorum. Geçmiş olsun

4 Nisan 2019 13:51