ÇM
Soru Sahibi
29 Mart 2012 10:52

kasık fıtığı

merhabalar doktor bey, altı yaşındaki kızımda, ultrasonografi sonucunda, kasığın sol tarfında 5mm fıtık tesbit edildi. Kızım anaokuluna gittiği için ameliyatı erteledik, fakat kızım bronşit geçirdiğinde aşırı öksürükten belki, sabah uyandığında sol tarafındaki fıtığın fazlaca şişip kızardığını gördüm. Avucumun ortasıyla itelemeye çalıştım fakat içine girmedi. 1-2 saat sonra geçti. Daha önceden de ,banyoda, kızım fazla ağladığı için fındık büyüklüğünde bir çıkıntı görmüştüm, 10 sn sonra içeri girmişti. Fındık büyüklüğündeki çıkıntıyı, bir sefer ve kısa süreli gördüm, genellikle şişlik oluyor, o da ağlayınca...Doktor bey, ameliyatı yaz tatiline ertelersem geç kalmış olur muyum? saygılarımla...

1 cevap
Cevaplar (1)

www.huseyinozbey.net sayfasını incelemenizi öneririm. Selamlar

30 Mart 2012 12:55