7 Ocak 2021 00:11

kasık bacak agrisi

hocam kolay gelsin 22 yaşında bir kızım. 2 yildir bel fitigi başlangıcım ve duruş bozukluğum mevcut son 4 aydir da arada geçip baslayan sag diz bacak kasık ve bel ağrımdan dolayı doktora gittim dizimde hafif düzeyde meniskus ve çapraz bağ yırtılması var dedi ve kasık ile bacak başlama çizgimde sislik var bağdaş kurarken ve özellikle sabah uyandığımda kasıgımdan bacağıma agri vuruyo gün içinde hareketle geciyo herhangi bi sorunum kalmiuo bu agri ve şişliğin sebebi nedir . hocam pandemiden dolayı sürekli hastaneye de gitmek istemiyorum zaten hastalıkları kafama aşırı takar internette sürekli araştırırım tüm kan değerlerim karin ultrasonum boyun vs tüm emarlarim emg sonucum falan hepsi iyi sadece idrar yoluda enfeksiyon var. sabahları bu kasık bacak agrım ve oradaki sisligimin sebebi nedir sizce agriyo elleyince ve sert bi yapıda. aklıma kötü kötü şeyler geliyo. kan değerlerim gayet iyi terleme yorgunluk kilo kaybı vs yok

1 cevap
Cevaplar (1)
Uzm. Dr. Nurten Küçükçakır
Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon

Çok geçmiş olsun, Eğer rahatsızlık veriyor sabah yoğun ağrı yaratıyorsa doktora tekrar başvurmanız gerekecektir. Sertlikten bahsettiğiniz için muayene etmeden net bir tanı bilgisi vermem doğru olmayacaktır.

17 Ocak 2021 14:04