16 Temmuz 2015 23:16

karin agrisi

Iyi aksamlar. Uc yasinda oglum tatil.donusu karni agridigini soyledi ve yolda uykudan karin agrisi ile uyandi. Ozel bir hastaneye gittik karin filmi cekildi kabiz oldugunu ve lagman yapilmasi gerktgini soylediler. Yaptirdik kakasini yapti. Eve gelince kustu. Uzerinden bir hafta gecti. Kusma olmadi. Ama her aksam bir kere karin agrisi oldugunu soyluyor. Ve uyumak istiyor onceki gunlerden farkli olarak. Gun icinde kreste veya evde hafif durgunluk disinda agri sikayeti olmadi. Ama bu aksam asiri terleme oldu. Ve yine kivranmasa da karin agrisi oldugunu soyledi. Idrar tahlili de temiz cikmisti. Ates hic olmadi. Tatilden dolayi doktor olmadigi icin acil bir durum olabilir mi sormak istedim. Simdiden tesekkur ederim.

1 cevap
Cevaplar (1)
Doç. Dr. Ergun Çetinkaya
Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları , Çocuk Endokrinolojisi ve Metabolizma Hastalıkları

Aralıklı karın ağrısı olduğu için çok acil bir durum gibi durmuyor ama bazı detaylı tahlilleri yapmak gerejkir.

21 Temmuz 2015 09:20