BI
Soru Sahibi
17 Şubat 2018 16:37

Kararan kanal tedavim beyaz dolgu ile beyazlatilirmi cok rahatsiz oluyorum kafama cok takiyorum

Yaklaşık 1yil once yapilan kanal tedavimin dolgusunda kararma olmus ama disimde agri yok o kararma beni rahatsiz ediyor acaba o kararan kisim yeniden dolgu ile beyazlatilirmi

1 cevap
Cevaplar (1)
Dr. Öğr. Üyesi Güzide Pelin Sezgin
Diş Hekimi , Endodonti (Kanal Tedavisi)

Dolgunun yenilenmesi yetersiz kalabilir,beyazlatma yaptırabilirsiniz dişinize eğer dolguda değil de dişin renginde koyulaşma varsa, geçmiş olsun...

21 Şubat 2018 22:11