as
Soru Sahibi
6 Kasım 2015 14:49

Karaciğer enzimleri

Hocam merhaba iyi çalısmalar.benim 8aylık bir kız çocuğum var sıkıntısı ise yaklasık 40gündür takip edilem karaciğer enzimleri.ben size perıyodik yapalıan ve takip edilen tahlilleri yazıyorum hocam.1.tahlil Ast108 2.tahlil AST88 ALT 56 3.Tahlil AST80 ALT 43 4.Tahlil bugün yapıldı AST89 ALT 53 hocam bunun yanında eliza ve hepatit testleri normal karaciğer ve batın ultrasonu normal cıktı. Doktor düştüğünü takip edexeğimizi söyledi. Fakat hep aynı seviyede ve hocam sürekli tekrarlayan idrar yolları enfeksionu oluyor.hocam bı durum neyden kaynaklana bilir bu durumda ne yapmalıyız. Çok tesekkür ederim iyi çalısmalar.

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Oğuz Söylemezoğlu
Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları , Çocuk Nefrolojisi

İdrar yolu enfeksiyonları için 9 eylul tıp fak Çocuk nefrolojisin de araştırılması gerekir

8 Kasım 2015 13:12