DK
Soru Sahibi
26 Şubat 2020 19:42

Kansizlik demir eksikliği

Hocam merhaba Siirt hayat Hastanesi'nde Ken babam kansizlik şikayetinden dolayı size görünmüş hastanede yatmış endeskopi falan cektirmisti tedaviniz ise yaramış ve sizden çok memnun kalmış ve hep sizden bahsediyor geçenlerde yine aynı şikayetle doktora göründü gaitida gizli kan pozitif çıktı endeskopi ve konoskopi çekildi bağırsak ta polip çıktı patolojiye gönderdik sonuç hala çıkmadı Dr tümörol bulguya rastlamadim dedi.babam Aylin Dr un nerde olduğunu bilsem onun yanına gidecem diyor bende araştırdım İnegöl'de siniz galiba sizinle iletişime geçmek istiyoruz

2 cevap
Cevaplar (2)
Uzm. Dr. Aylin Türkay
Dahiliye - İç Hastalıkları

Evet inegöldeyim özel aritmi hastanesinde tümör rastlanmamasına sevindim tetkiklerini göndetirseniz elimden geleni yaparım çok geçmiş olsun selamlar

28 Şubat 2020 00:52
DK
Soru Sahibi

Hocam tetkikleri göndereceğim mail adresiniz varsa yazabilir misiniz?

29 Şubat 2020 13:06
Uzm. Dr. Aylin Türkay
Dahiliye - İç Hastalıkları

dr.aylin@hotmail.con

2 Mart 2020 01:48