KK
Soru Sahibi
30 Kasım 2019 19:54

Kanser ameliyatı sonrası mezoterapi ve dolgu

Sayın Doktor,51 yaşındayım.Endometrium kanseri hastasıydım.Evre 1A Grade 3. Mayıs ayında(6 ay önce) ameliyat oldum.Rahim yumurtalık ve pelvik,paraaortik lenf bezlerim alındı. 5 seans da Brakiterapi(radyoterapi) yapıldı.Saçlarım çok dökülüyor erkek tipi dökülme ve yüzümde nazolabial çizgiler var.Kanser durumumdan dolayı saçlarıma Mezoterapi veya Prp ve yüzüme dolgu yapılabilir mi yoksa sakıncalı mıdır? Teşekkür ederim.

1 cevap
Cevaplar (1)

Merhaba. Yaşadığınız hastalıktan dolayı geçmiş olsun dileklerimi iletirim. Kanser tedavisi sonrası botoks, dolgu, prp, mezoterapi gibi uygulamaların yapılmasında bir sakınca yoktur. Kendinizi daha iyi hissetmenize ve pozitif motivasyona sebep olacağından faydalı olduğu bile söylenebilir. Sağlıklı günler dilerim.

8 Ocak 2020 16:55