SE
Soru Sahibi
8 Kasım 2015 11:36

Kanlı ishal

3 aylik tekir erkek bir kedim var Volkan Bey cuma gunu karma asi,ic parazit hapi ve ense damlasi uygulandi ancak dunden beri ishali vardi gece ve az once iki defa olmak uzere kanliydi diskisi,veterinerimize ulasamiyoruz.inanilmaz telaslandik ne yapabiliriz?

1 cevap
Cevaplar (1)

bazen iç parazit uygulamalarını takip eden birkaç gün içinde bu tip kanamalar şekillenebiliyor eğer kedinizin genel durumu yerindeyse telaşlanmayın ancak veterinerinizle kesinlikle görüşün ve kedinizi kliniğe götürün.

9 Kasım 2015 17:29