TD
Soru Sahibi
14 Aralık 2015 17:57

Bilgi yardim

İyi aksamlar ben size diger adresten yazmistim muhabbet kusum icin,ben bugun antibiyotik aldim ordaki veteriner eritrotek oral cozelti tozu vetdi.cok agir degil dedi .bende size danismadan kullanmak istemefim cunku ben sizin fikirlerinize guveniyorum.cvp atarsaniz cok mutlu olurum.simdiden tesekurler

4 cevap
Cevaplar (4)

teşekkür ederim. evet uygun bir antibiyotik. minimum 1 hafta kullanın sonuca göre hareket edelim.

18 Aralık 2015 18:53
TD
Soru Sahibi

Vitaminide koyuyalimmi suyuna sadece antibiyotigimi koyalim..bide ne kadar koyuyum.veteriner bana cay kasiginin ucuyla koy dedi.suyunu hetgun degistiriyimmi

19 Aralık 2015 16:54

veterineriniz hangi ölçüyle dediyse o şekilde uygulayın, vitamini aynı suya eklemeyin ve antibiyotikli suyu hergün değiştirin.

19 Aralık 2015 18:40
TD
Soru Sahibi

Antibiyotik koydum suyuna ishal yapti su yapiyo resmen ne yapmaliyim

25 Aralık 2015 02:29

farklı bir antibiyotik deneyelim

4 Ocak 2016 17:43
TD
Soru Sahibi

İshal zannettim kabiz olmus az kalsin oluyodu zor yetistirdik veterinere...suan normale dondu vermiyorum antibiyotik

8 Ocak 2016 00:45

tamamdır geçmiş olsun

22 Ocak 2016 16:03