KA
Soru Sahibi
5 Haziran 2018 15:35

Kanama neden olmuştur?

İyi günler erkek arkadaşım ile ters ilişkiye girdik ve bunun sonucunda ön kısımdan kan geldi ve rengi kırmızıydı çok ağrım var şuan bu kanama beni çok korkutuyor sizce kızlık zarı patlamış olabilir mi kanama neden olmuştur?

1 cevap
Cevaplar (1)
Op. Dr. Eyup Yeldan
Genel Cerrahi

Ters ilişkide kızlık zarı bozulmaz...en iyisi bir kadın doğum uzmanına görünmek olacaktır...kanama muhtemelen makarınızdan ölmüştür..

5 Haziran 2018 16:42
Op. Dr. Eyup Yeldan
Genel Cerrahi

Ters ilişkide kızlık zarı bozulmaz...en iyisi bir kadın doğum uzmanına görünmek olacaktır...kanama muhtemelen makarınızdan ölmüştür..

5 Haziran 2018 16:42