30 Kasım 2015 23:10

Kanal tedavisi yapıldıktan sonra dişte çürük tekrar çıkarmı

Merhaba hocam bir sorum olacaktı kanal tedavisi yapılan dişte sonradan çürük çıkarmı ben kanal tedavisi yaptırdım önceden ama yapılan dişte çürük çıktı ve dokununca felan ağrı oluyor hafif sızıltı oluyor hocam acaba eksikmi yapıldı bir kaç şey yoksa hatalı kanal tedavisimi tavsiyeleriniz nelerdir sorularımı yanıtlarmısınız acaba yaş 16

1 cevap
Cevaplar (1)

Dişinizin durumunu görmeden yorum yapamayız. Bir diş hekimine muayene olursanız size daha net cevaplar verebilir.

6 Aralık 2015 21:08