TT
Soru Sahibi
7 Aralık 2015 15:13

Kanal tedavili dişin dolgusunun erimesi aşınması sararma ve dibe doğru çökmüş olması

Merhaba efendim 16 yaşındayım hocam bana kanal tedavileri yapıldı 7 tane şimdi kanal tedavisinin dolguları beyaz dolgulardı o dolgular şimdi eridi sanki aşındı gibi inceldi dibe doğru inmeye başladı renkleri felan soldu acaba hocam kanal tedavisi olan dişlerimin dolgularını yeniletirsem kanal tedavisine bir zarar verirmi hocam birde dolguyu yenilemek için sadece üstteki görünen kısmınımı yenileyecekler yoksa kökten uca yenilenecekmi bir zararı olurmu yenilenmesinin şuan yenilersem kanal tedavili dişlerimin dolgularını bir zararı olurmu ve kökten ucamı yenilenir yoksa sadece görünen kısmımı 2 sorumun cevabını yanıtlarmısınız acaba açıklayıcı bir şekilde teşekkür ederim saygılar

1 cevap
Cevaplar (1)

Dişinizdeki sorun muayene sonrası netleşir. Sadece sorunlu kısmına müdahale edilir. Kökünde sorun yoksa oraya dokunulmaz.

8 Aralık 2015 11:34