ÇA
Soru Sahibi
4 Nisan 2017 19:49

Kanal Tedavi

Merhaba Doktor Hanım, Bundan yaklaşık 2-3 hafta önce kuafaj dolgu yapıldı sol alttaki bir dişime. Yapıldıktan 4 gün sonra ağrılarım azalmaya başladı ancak son 2 gündür yeniden şiddetli ağrılar oluşmaya başladı. Sizce bunun sebebi nedir? Vede beklemeli miyim yoksa kanal tedavi mi yaptırmalıyım. Doktorum çürüğümün derin olduğunu fakat kanallık bir durumunun olmadığını söyledi. (İlgi alanı kısmını öylesine seçtim. Lütfen önemsemeyin) İyi çalışmalar

1 cevap
Cevaplar (1)
Dr. Dt. Yeşim Tüfekçi Hemiş
Diş Hekimi , Diş Protez Uzmanı

Ahmet Bey Merhaba Kuafaj yapılmış dişlerde 3 haftaya kadar soğuk hassasiyeti ve ağrı beklenebilir. Ancak bazı durumlarda diş tedaviye cevap vermez. Ağrınız devam ederse veya şiddetlenirse hekiminizi bilgilendiriniz; kanal tedavi gerekebilir.

5 Nisan 2017 10:39