YD
Soru Sahibi
14 Şubat 2016 13:11

Kanal tedavi

Merhaba, 2 gün önce dis etimde iltihaplı apse oluştuğundan dolayı polikliniğe gittim. Ve alt on 3 dişimin de kanal tedavisi yapılması gerektiğini ve 1 aydan fazla tedavi süreceği söylendi. Ve 2 dişe kanal tedavisi yapıldı geçici dolgu ile kaplandi.ama benim şuan kaygılarım var çünkü yanlış tedavi yapıldığı takdirde dişleri kaybetme olasılığı olabileceği duyumlar aldım. Ve şuan geçici dolgu yapılan dış de ağrı sızı oluyor normalmmidir bu ağrılar. Sizden bilgi rica ediyorum. Teşekkürler.

1 cevap
Cevaplar (1)

Kanal tedavisi gören dişlerde sızlama ilk başlarda olabilir, zamanla azalıp geçecektir. Tedavi hakkında kafanızda sorular varsa hekiminize tekrar danışın sizi bilgilendirir. Tatmin olmuyorsanız başka bir hekime muayene olmanız gerekir. Sizi görmeden yorum yapılamaz.

18 Şubat 2016 15:53