BI
Soru Sahibi
14 Şubat 2018 09:11

Kanal sonrasi dolgu

Merhaba hocam benim azı dişimin yanindaki disime daha once kanal yaptırmıştım ama bazen sizliyor ve hafifte kararma yapmis bu disi kurtaramazlarmi doktora gittim kararan yere dolgu yapilsin en azindan demistim cok agri yok zaten doktor kanal tedavisinin uzerine baska birsey yapilmaz antibiyotik kullan cekerim dedi ve daha ben 18 yasindayim nasil cektirip orada bir bosluk kalsin lutfen yanitlayin??

1 cevap
Cevaplar (1)
Dr. Öğr. Üyesi Güzide Pelin Sezgin
Diş Hekimi , Endodonti (Kanal Tedavisi)

Kanal tedavisi başarısız oldugunda yeniden tedavi yapılma şansı vardır tabi dişin durumuna göre değişir,muayene etmeden net bişey söylemek doğru değildir,geçmiş olsun...

14 Şubat 2018 18:37