ÖS
Soru Sahibi
1 Haziran 2019 23:54

Kanal daralması

Merhabalar doktor bey ben Mersin'den yazıyorum.Yaklasik 4 yıl önce fıtık teşhisi kondu ameliyat denildi olmadım.Zamanla belimdeki sıkıntı ayaklarimda uyuşma olarak artmaya başladı .Bu defa Mersin şehir Hastanesi'ne gittim.Cekilen emar sonucu L 4 5 ileri derecede kanal daralması teşhisi kondu .Doktor ameliyat olmam gerektiğini söyledi.Ama çalışmam gerekiyor o yüzden ilk etapta Neruda ilaçla başladım.Zamanla doktor artırarak 800 mg çıkardı günde 3 defa.Fazla bı faydasını göremedim bu defa başka özel bı hastaneye gittim.Ordaki doktorda ameliyat olmam gerektiğini platin takılacağını söyledi.Mikro cerrahi yöntemini videolarinizdan gördüm.Size emar goruntulerimide göndermek istiyorum .Mikro cerrahi için ugunmuyum diye nasıl gönderebilirim bana yardımcı olursanız çok sevinirim şimdiden teşekkürler

1 cevap
Cevaplar (1)
Op. Dr. E. Onur Kulaksızoğlu
Beyin ve Sinir Cerrahisi

Süleyman Bey, Mutlaka iyi bir muayene ile değerlendirmek ve detaylı bir şekilde filmlerin kendisini incelemek isterim. Ama yüzde 80 85 mikrocerrahi yeterli. Bana filmlerinizi kargo ile yollayın ben bakıp sizi bizzat arayayım

6 Haziran 2019 22:08