DD
Soru Sahibi
21 Haziran 2019 22:34

Kanal actirma tedavisi

Merhabalar doktor hanim. . Dislerimde kanal olmus fakat kirilan agri yapan iki adet disim mevcut acaba bunlarin tedavisi icin bisey diyebilir misiniz ? Samsun da dis hastanesinde fakulteye sevk ettiler fakat sehir degiskligi nedeniyle merzifona tasiniyoruz ve acikcasi fakultede ugrasmak istemiyorum fakat dislerimide cekim yaptirmak istemiyorum.. . Sizce nasil bi yontem olabilir bu konuda bilgi verirseniz cok sevinirim buna cok ihtiyacim var

1 cevap
Cevaplar (1)

Mesajınızdan anladigim kadarıyla kanal tedavisi yenileme işlemi gerektirmektedir. Bu tedaviyi ünv de yaptırmanızı tavsiye ederim. Geçmiş olsun

22 Temmuz 2019 20:33