SS
Soru Sahibi
2 Nisan 2018 00:52

kan glukoz ast alt sonucları bebek

Hemogram (Tam Kan) B RBC 10^6/µl *** *** **.66 HGB g/dl *** *** ** HCT % *** *** ** MCV  *** *** ** MCH pg 26.8 MCHC g/dl 32.7 RDW-SD pg *** *** ** RDW-CV % *** *** ** WBC K/uL *** *** ** NEUT# 10³/µl *** *** **.16 NEUT% % *** *** ** LYMPH# 10³/µl *** *** ** LYMPH% % *** *** ** MONO# 10³/µl *** *** ** 0.84 MONO% % *** *** ** EO# 10³/µl 0.82 EO% % 12.1 BASO# 10³/µl 0.03 BASO% % 0.4 PLT 10^9/L *** *** ** PDW fL 10.6 MPV  9.5 P-LCR % 20.9 PCT % Glukoz (Açlık) mg/dL *** *** **<70 mg/dL hipoglisemi *** *** ** mg/dL bozulmuş açlık glukozu >126 mg/dL Diyabet. 99 Üre mg/dL 9.7 Kreatinin mg/dL 0,*** *** **.5 ALT (SGPT) U/L 41 AST(SGOT) U/L <32 53 TSH IU/L *** *** ** 2.86 FOLAT (Folik Asit ) ug/L >20.00 ferritin  ug/L *** *** ** Vitamin B12 g/L 426 hocam bıızm 3 aylık bebegimizin sonuçları. hb dusuk ama ferrtın yüksek cıkmıs hocam yanı kansızlık nasıl olur ferrrtın yüksek ıse anne demır santafer kullanıyor demırı yukseltırmı acaba? bırde seker 99 sınırda tehlıkelı mi acaba ? ast yüksek çıkmış bırde ? kusura bakamyın efendım cok soru sordum :(

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Müjgan Alikaşifoğlu
Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları

Bu değerler çocuğunuzun fizik muayenesi öyküsü eşliğinde değerlendirilebilir. En uygunu kendi doktorunuzla görüşmektir. Çok geçmiş olsun.

2 Nisan 2018 11:17