AS
Soru Sahibi
4 Eylül 2021 15:33

Kalp eko ekg

İyi günler doktor bey damar tıkanıklığı eko da görülür mü ayrıca benim sol tarafımda ve sol kolumda ağrı oluyor kalp ile ilgili bir şey olup olmadığını öğrenmek için EKG ve eko yeter mi başka tetkike gerek var mi

1 cevap
Cevaplar (1)

Ekg ve Eko başlangıçta uygun tahliller olup, risk faktörü olan hastalarda efor testi ya da gerektiğinde sanal anjio ve en nihayetinde konvansiyonel anjiografi ile damar hastalıkları tanısı koymaktayız. Şikayetleriniz devam ederse tekrar değerlendirilmenizde fayda var.

4 Eylül 2021 16:25