DM
Soru Sahibi
12 Ekim 2020 20:13

Kalp deliği

Merhabalar hocam. Hocam bende kalp deliği var ve ben bu sene sınava hazırlandığım için ameliyat olmak istemiyorum ama kalp çarpıntılarım iyice arttı (geceleri uyutmuyor)baş ağrısı yapıyor ,halsizlikde baya artmış durumda, göğüs ağrısıda sık olmaya başladı, çok çabuk yoruluyorum nefes almam biraz zorlaştı sizce sene sonuna kadar beklesem bir sıkıntı olur mu? Sigara da içiyorum sizce akciğer için kalp deliğiyle beraber fazla zararı olur mu? Yaş 19

1 cevap
Cevaplar (1)

Ekokardiyografi raporunuza göre daha tatmin edici bilgi verebilirim.

15 Ekim 2020 23:12