sa
Soru Sahibi
7 Şubat 2018 03:46

Kalp Deliği

KALP DELİĞİ İyi günler,kalbimde delik olabileceğini düşünüyorum 20 yaşındayım kansızlık olduğu için demir ilaçları kullanıyorum ama günde çok fazla çay içiyorum. kalp deliğini düşünmemin sebebi sanki kalbimin üzerinden aşağıya doğru bi sızıntı olması 1 damla kanın süzülüyomuş gibi his vermesi beni şüphelendirdi sizce durum nedir?teşekkürler. (çok fazla çay kahve tükettiğim için çarpıntı oluyordu geçen sene doktora taşikardi sebebiyle gittim sorun soğuk havanın kalp kapakcıklarında sıkıntıya yol açmasıydı 1 hafta sonra geçti onunla ilgili olabilir mi ? stres ve takıntı sahibiyim bunların etkisi nedir başka bi belirti görmedim henüz.)

1 cevap
Cevaplar (1)

Carpıntı ve kalpte üfürüm olması, kalpte delik açısından araştırmayı gerektirebilir, ancak o yaşadığınız hissin, delik ile alakalı olabileceğini düşünmüyorum. Stres ve takıntılı olma kalp hastalıklarını tetikleyebilir

7 Şubat 2018 12:32