13 Ağustos 2021 00:25

Kalp damar tıkanıklığı

Doktor bey iyi günler dilerim Aralık ayında covid geçirdim ondan sonra bende kalp atışı boğazda hissediyorum diye kardiyoloji doktoruna göründüm eko ile bakıldı efor testi yaptı holter taktı önemli birşey yok denildi iki ay önce sol kol sol kürek kemiği sol göğüste bıçak batar tarzda Batici tarzda ağrılar oluyor uzun sürdüğü oluyor temmuz ayında yine eko ile bakıldı sorun yok denildi 6 kere kardiyoloji ve 12 kere acile gittim trobpinin 1 Ck-Mb 22 EKG normal benim daha ne yapmam gerekiyorr lütfen yardımcı olurmusunuz

1 cevap
Cevaplar (1)

Geçmeyen ağrılarınız için fizik tedavi bölümü ile görüşebilirsiniz. geçmiş olsun.

10 Eylül 2021 09:09