km
Soru Sahibi
19 Haziran 2018 13:52

kalp agri sitres

slm hocam iyi gunler 4 sene evel mitral kapakta az kacik ve kalp de daralma tanisinkonuldu su an tensilo 50 ve coversyl 10 /2.5 kulaniyom.tansiyon normal 13 8 napiz 80 filan ortalama bu sekilde su an sorunum midemde yanma boyle agzom acima oluuor kalpim de agri yapiyor genelikle kalpim sol tarafinda agri ates oluyor kalp e ayda bir iki defada kapizlik oluyom. mide. reflu yaparmi kalp e agri hocam birde sabah lerin uyandimda cenne alti iman tahtasi dedigimiz kisimda acima agri oluyor cvp

1 cevap
Cevaplar (1)

Mide Rahatsızlığı , Reflü belirti ve bulguları ve bu rahatsızlıkların Tanı ve tedavisi gastroenteroloji bilim dalı ile ilgili bu konuda size yardımcı olmam mümkün değil. Kalple ilgili tedaviniz ve kontrolünüzü Eko bulgularımıza takip etmek gerekir.bu yönden doktorunuza belirlenen randevulara devam etmenizi tavsiye ederim.Selamlar.

5 Temmuz 2018 16:19