is
Soru Sahibi
30 Ağustos 2014 16:25

kalbin hizli atmasi nefes alamama

selam kolay gelsin ben bir arkadaşım için soruyorum.arkadaşım 16 yaşında ve bana söyledikleri şunlar okulda beden eğitimi dersinde koşarken kalbim çok hızlı atmaya başladı ve nefes almama engel oldu daha sonra baş dönmesi de oldu diğer arkadaşlarım normale döndüğü halde ben hala hızlı bir şeklide nefes alıp vermeye devam ediyordum ve kalbim hala hızlı atıyordu bu olay her koştuğumda ve uzun yürüyüşler yaptığımda tekrarlanıyor. teşekkürler.

1 cevap
Cevaplar (1)

bu bilgilerle cevap dogru olmaz bir muayene olmasinda yarar var sevgiler

1 Eylül 2014 17:38