24 Ekim 2014 14:58

Her ağrıda huzursuz oluyorum

Hocam merhabalar Yaşım 25. Bundan 6 ay önce yaşadığım ufak bir kalp çarpıntısından sonra aklımda sürekli kalp krizi geçirme korkusu belirdi. Çarpıntı olayından sonra özel bir hastanede kardiyoloji bölümüne muayene oldum. EKG+EFOR yapıldı, ultrason ile kalp kapakçıkları kontrol edildi, hiç bir sorun çıkmadı. Ancak ben aklımdaki soruları yenemedim ve aynı hastanede Sanal Anjiyo denilen BT Anjiyo yaptırdım ve beklenildiği gibi damarlarda hiç birşey çıkmadı. Bu işlemden sonra artık kalbim ile ilgili bir sorun olmadığına kanaat getirdim. Ancak arada sırada göğsümün ortasında karıncalanma ( bazen yanma ), sol göğsümde iğnelenme, sol kolumda uyuşma hissi yaşıyorum. Bu his ile içimde bir korku oluşuyor ve derin nefes alamadığımın farkına varıyorum, baygınlık geçirecek gibi hissediyorum. Bu durumum panik atak dışında bir hastalık olabilir mi? Nörolojik veya solunum yolları ile ilgili. Sizce ne yapmam gerekiyor ? Saygılarımla

1 cevap
Cevaplar (1)

soyledikleriniz panic atakla ilgili kalbinizi unutup iyi bir psikiatrise gidin

27 Ekim 2014 15:15