KA
Soru Sahibi
25 Aralık 2015 21:24

Kafadan Ses Gelmesi

Merhaba, 1 aydır namaz kılarken secdeye yattığımda, sol kulak arkası kafa tasından çıt çıt diye bir ses gelmeye başladı.1 haftadır da sağ kulak arkasından aynı ses geliyor.Birde genzimde bir dolgunluk hissediyorum, sanki burnum tıkalıymışta açlıyomuş gibi pıt diye ordanda ses geliyor. Normalde 21 gün ara ile adet görüyorum ama 2 defadır 14 gün ara ile adet gördüm.Zaman zaman çok hafif baş ağrısı oluyor.Kusma yok.Duyma ve görme sorunu yok. Ama 3 ay önce yüzümde ve kolumda uyuşma olmuştu bunun için emar çekilmişti ve bir anormallik yok denildi. sadece b12 vitamin eksikliği varmış.Kolumdaki uyuşma geçti ama yüzümde çok hafif bazen hissizlik var gibi geliyor. Beyin tümörü olabilir mi? Hangi polikliniğe gitmeliyim ?

1 cevap
Cevaplar (1)
Op. Dr. E. Onur Kulaksızoğlu
Beyin ve Sinir Cerrahisi

Sizi nöroloji uzmanı görmeli mümkünse iyi bir muayene ve tetkikler sonucunda karar vermeli.

28 Aralık 2015 00:31