sc
Soru Sahibi
25 Haziran 2015 11:45

Kaburga Sağ Alt Kısmında Ağrı

Hocam merhabalar, Ben 29 yaşında doğum yapmamış bir bayanım. Benim karnımın sağ alt tarafında neredeyse 2 yıla yakın zamandır kesik kesik zamanlarda ağrım oldu. ağrının süresi ise maksimum 3 gündü. 2 yada 3 kere ise de geceleri uyutmayacak kadar ağrıdı. hatta bir keresinde acile gittim, doktor gaz sıkışması dedi. önemli olmadığını iletti. Ancak özür dileyerek bir şey sormak istiyorum; ben sülalemde yakınlarımdan bazılarını kanser nedeni ile kaybettim (akciğer, pankreas, rahim vs vs) Bu nedenle de çok korktum açıkcası, insanın aklına her şey geliyor. ancak tekrar doktora gitmek istemiyorum. Elime bir kitle gelmiyor. buarada ağrım olduğu zaman; midemde de bir bulantı ve geyirme durumu oluyor. Ağrı sırtıma vurmuyor. Görüşleriniz nelerdir acaba? Tekrardan t.eder, iyi çalışmalar dilerim.

1 cevap
Cevaplar (1)
Op. Dr. Atilla Kaya
Genel Cerrahi , Proktoloji

Önemli bir şeye benzemiyor ama kafanızdan atmak için USG yaptırabilirsiniz.

27 Haziran 2015 10:47