KA
Soru Sahibi
9 Ağustos 2011 15:46

iYİ GÜNLER Yüzümde burun çevresinde kılcal damar çatlaması var.Güzellik s

iYİ GÜNLER Yüzümde burun çevresinde kılcal damar çatlaması var.Güzellik salonunda lazerle düzeltilebileceğini belirtiler.Tıbbı yönden neler yapılabilir?

1 cevap
Cevaplar (1)
Dr. Zeynep Kırker
Pratisyen Hekimlik

Kilcallariniz Nd yag laser ile çok kolay yakilabilir.Ancak bunu bir hekimin yapması gerekir güzellik salonlarında hekim olmaz.

13 Ağustos 2011 01:39