ÇS
Soru Sahibi
25 Haziran 2011 13:47

İyi Günler Sayın Dr.Muzaffer POLAT Sizi Önemli Bir Konu İçin Rahatsız Edice

İyi Günler Sayın Dr.Muzaffer POLAT Sizi Önemli Bir Konu İçin Rahatsız Edicem Umarım Bana Yardımcı Olursunuz Ben D.bakırda Yasıyorum Dedem Doğuştan Kör 85 90 Yaşları Arasında Ve Biz Onun Daha Rahat Edebilmesi İçin Araba Almayı Düsünüyoruz Kadiyoloji Ve Göz Doktorlarına gösterdik Merakla Beklıyoruz 5 Kaçlık Rapor Gelecek Doğuştan kör Ve Kalbinden Ameliyat Olmus Kalbi Zayıf Yaşıda Göz Önüne Alınırsa % Kaç Rapor Verirler Bilginize Saygılarımla

1 cevap
Cevaplar (1)
Dr. Muzaffer Polat
Aile Hekimliği

merhaba arkadaşım dediklerinzden dolayı yüzdesini diyemem ama araba almanız kadar rapor verilir tşk ediyorum

30 Haziran 2011 10:13