NE
Soru Sahibi
15 Temmuz 2008 14:45

İyi günler doktor bey; 6 yaşındaki kızım yaklaşık 2 haftadır genelde kuru n

İyi günler doktor bey; 6 yaşındaki kızım yaklaşık 2 haftadır genelde kuru nadiren de çok az bir balgam ile öksürüyor, ıhlamur,ballı su gibi sıvılar veriyorum. Öksürük dışında hafif bir burun akıntısı var başkaca da bir şikayetimiz yok, iştahı iyi,ateş yada hırıltılı solunum benzeri problemlerimiz yok. Yaklaşık İki gündür benical veriyorum,ancak içim rahat değil soğuk algınlığında öksürük bu kadar uzun sürer mi? ne tavsiye edersiniz Şimdiden teşekkür ederim

1 cevap
Cevaplar (1)
Uzm. Dr. Ercan Sarıot
Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları

merhabalar çocuklarda bazen bu tür durumlarla karşılaşıyoruz.eğer balgam ve yeşil burun akıntısı varsa sadece soğuk algınlığı şurubu kullanmanız yetersiz gelir antibiotikte vermeniz gerekebilir.geçmiş olsun

17 Temmuz 2008 11:30