BH
Soru Sahibi
17 Eylül 2008 01:03

ERCAN BEY SİTENİZE YENİ ÜYE OLDUM. ÇOK SEVİNDİM ADIN SÖKEDE OTURUYORUM. 5 Y

ERCAN BEY SİTENİZE YENİ ÜYE OLDUM. ÇOK SEVİNDİM ADIN SÖKEDE OTURUYORUM. 5 YAŞINDA BİR OĞLUM VAR HER AY MUNTAZAM OLARAK ŞİDDETLİ BOĞAZ ENFEKSİYONU GEÇİRİYOR BU SEFERDE ÇOK ÖKSÜRÜĞÜ VAR BURADAKİ DR.AGUBANTİN PROFEN VE SİNEKOL İLAÇLARINI VERDİ FAKAT OĞLUM ÇOK SIK ANTİBUYATİK KULANIYOR VE BEN BUNDAN HİÇ MEMNUN DEĞİLİM NAPABİLİRİZ DOĞDUĞUNDAN BERİ HEM AYNI ŞİKAYETİM VARSÜREKLİ BOĞAZ ENFEKSİYONU BANA YARDIMCIOLURSANIZ VE BENİ YÖNLENDİRİRSENİZ SEVİNİRİM İLGİNİZE ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER

2 cevap
Cevaplar (2)
Uzm. Dr. Ercan Sarıot
Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları

MERHABALAR ÖNCELİKLE GEÇMİŞ OLSUN BOĞAZ İNFEKSİYONU ÇOCUKLARDA ÇOK SIK KARŞILAŞTIĞIMIZ BİR SORUN.ÖZELLİKLE KIŞ AYLARINDA AYDA BİR ÇOCUKLAR BU İNFEKSİYONA YAKALNABİLİYOR.ANCAK EĞER ÇOK SIK GEÇİRİYORSA BAĞIŞIKLIK AÇISINDAN BİR SORUN VARMI YOK MU ONUN BİR ARAŞTIRMA YAPILMASI LAZIM GELEBİLİR.EĞER TAHLİLLERDE BİR SORUN YOKSA ÖNERECEĞİMİZ: 1)GRİP AŞISINI YAPTIRIN 2)DOĞAL BAĞIŞIKLIK GÜÇLENDİRİCİ BAZI İLAÇLAR VAR(İMMUZİNC,İMMUNEX GİBİ) ONLARDAN KULLANABİLİRSİNİZ AMA BÜTÜN BUNLARA RAHMEN YİNEDE GEÇİREBİLİR KULLANDIĞIIZ İLAÇLAR ÇOCUĞUN BİR BÜNYESEL YATKINLIĞI YOKSA ÇOCUĞA ZARAR VERMEZ. TEKRAR GEÇMİŞ OLSUN

18 Eylül 2008 09:15
BH
Soru Sahibi

teşekkürler ederim ercan bey ilginize ve alakanıza.en kısa zamanda çocuğumu size konturole getireceğimm

18 Eylül 2008 17:48
Uzm. Dr. Ercan Sarıot
Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları

MERHABA BENİM ÇALIŞTIĞIM YERDEMİ İKAMET EDİYORSUNUZKİ KONTROLE GETİRECEKSİNİZ? =)) İYİ GÜNLER

20 Eylül 2008 09:43