if
Soru Sahibi
31 Ekim 2013 20:38

iştahsızlık

premetüre doğan kızım 28haftalık doğdu 77gün küvezde kaldı şu an 6 aylık 1ay ancak zor emzirdim çünkü almadı hertürlü mamayı denedim sıvı olduğu için almak istemiyor sürekli uyumak istiyor önceden mama yiyordu bu 10gündür hiç birşey yemiyor doktora götürdüm hiç ayrıntılı bilgi vermedi ilaçlarını içerken kusuyor lütfen beni aydınlatabilirmisiniz? ne yapmam gerekiyor? saygılarımla...

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Cihangir Akgün
Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları , Çocuk Nefrolojisi

Öncelikle geçmiş olsun dileklerimi sunuyorum. Çocuk Böbrek hastalıkları uzmanıyım ve bu ortamda çocuk böbrek hastalıkları ile ilgili soruları yanıtlıyorum.İlgili hekimle irtibata geçiniz. Sağlıklı günler dilerim.

1 Kasım 2013 14:22