GU
Soru Sahibi
7 Mart 2018 17:06

Implant tedavisi bilgi

Implant Hayırlı günler 1 sorum olacaktı implant yaptırmak istiyorum komple dişlerimi ne kadar tutar fiyat olarak dişlerim 4 ay önce komple çekildi ve ne kadar sürer *** *** **

1 cevap
Cevaplar (1)

Ufuk bey öncelikle kemik yapınızın implanta müsait olup olmadığı röntgenlerle incelenmeli bunun dışında varsa sistemik hastalıklarınız ele alınmalı ona göre bi tedavi planı uygulanmalı yani hekim sizi görmeden çeşitli incelemelerde bulunmadan fiyat söylemek mümkün değil iyi günler

23 Mart 2018 23:07