CS
Soru Sahibi
17 Ocak 2019 20:30

İmplant süresi

Hocam öndeki dişlerimden biri kırıldı implant uygulaması hemen yapılabilir mi o dişe? Yani inpşant uygulaması çekilen dişin hemen ardına yapılabilirmi ya da ne kadar beklemek gerekir. Nizipte yaşıyoruz cevabınızı aldıktan sonra hemen yarın geleceğiz

1 cevap
Cevaplar (1)
Dr. Dt. Selim Günsoy
Diş Hekimi , Diş Protez Uzmanı

Merhabalar, öncelikle geçmiş olsun, şayet bir enfeksiyon yoksa çekimden hemen sonra implant uygulanabilir. Önemli olan çekimden sonra geriye kalan kemik miktarı, ve enfeksiyon olmaması. Detaylı muayeneden sonra uygun olup olmadığını söyleyebiliriz.

17 Ocak 2019 20:34