yb
Soru Sahibi
23 Mart 2021 14:17

İmplant sonrası protez

Merhabalar Ahmet Emre bey, İmplant işlemini yaptırdıktan sonra dişlerime protezi ne kadar sürede yapılıyor. Beklemek gerekiyor mu yoksa bir kaç gün içinde protezlerim takılıp kullanabilir miyim ?

1 cevap
Cevaplar (1)
Uzm. Dr. Dt. Ahmet Emre Gülerik
Diş Hekimi , Diş Protez Uzmanı

Merhaba Beril hanım, implant uygulamasından sonra protez işlemine ne zaman geçileceğine implant yerleştirilen bölgenin durumuna göre karar veriliyor, anında yüklemede yapılabilir 6 aya kadar beklenedebilir.

13 Nisan 2021 16:27