MG
Soru Sahibi
18 Kasım 2020 10:09

İlik nakli

Merhaba hocam. Benim erkek arkadaşım kanser hastası. 2 ay önce annesinden nakil yaptılar yüzde 50 uyum sağlıyo demiştiler. Halâ hastanede. GVHH başladı. Karaciğerde bilirubini 30un üstüne çıktı. 15e indirdiler tekrar yine çıkıyo. Artık dayanacak gücüm kalmadı diyo. İlik uymadığı için mi böyle tepki veriyo karaciğer yoksa ola bilir bi durum mu?! İyileşme şansı var mı? Psikolojisi çok bozuldu öyle görmeye dayanamıyorum onu. :( (YAYGIN NON HODGKİN LENFOMA, BÜYÜK HÜCRELİ, 4CÜ EVRE)

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Ethem Nezih Oral
Radyasyon Onkolojisi

Bu bilgilerle sorunlarınıza yanıt vermem mümkün değil doktorunuzla konuşmanız daha uygun olacaktır

18 Kasım 2020 17:04