YS
Soru Sahibi
4 Ocak 2018 00:00

İlginize tesekkurler

Hocam merhabalar ben 39 yaşında 3sezaryan ameliyatı geçirdim 164 boyum 102kilom yüksek tansiyon hastasiyim ve tansiyon ilacı kullanıyorum gastrit bypas ameliyatı olmayı istiyorum fakat maliyeti ve kesin çözüm olurmu sorun yasarmıyım ikiz bebeklerim var 16 aylık ameliyat sonrası iyileşme süreci ne kadar sürede bebeklere bakabilirim acaba yanıtlarsanız sevinirim oktay bey tesekkurler

1 cevap
Cevaplar (1)

SONGÜL HANIM MERHABALAR. BEN DİYETİSYEN AYTEN ALTUNSARAY. ÖNCELİKLE BİZE ULAŞTIĞINIZ İÇİN TEŞEKKÜR EDERİZ. SİZE DETAYLI BİLGİ VEREBİLMEK ADINA NUMARANIZI GÖNDERİRSENİZ SİZE DÖNÜŞ YAPALIM VE AKLINIZDAKİ SORULARI YANITLAYALIM.

6 Ocak 2018 09:40