CK
Soru Sahibi
21 Ocak 2021 15:08

İlaçtan sonra

Hocam merhabalar yaşım 22 penisim tam sertleşmiyordu ürologa gittim tadalafil verdi 14 tableti 14 gün boyunca kullandım her şey normale dönmüştü sıkıntı yoktu ancak ilaç bittikten sonra tekrar eskiye döndü diyebilirim ne yapmam lazım hocam 28 lik alıp 28 gün kullanmam mı gerekiyor ilaca da bağımlı kalmak istemiyorum.Bu problem tamamen ne zaman çözülür kendi ürologum ilgisiz geldi bana size danışmak istedim yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler.

2 cevap
Cevaplar (2)

cem bey ilaçtan fayda gördüyseniz 3 ay devam edin

21 Ocak 2021 16:25
CK
Soru Sahibi

Kenan hocam cevabınız için çok teşekkür ederim. 3 ay boyunca ilacı almam da bir sıkıntı olur mu çünkü günlük 5 mg bana fazla geliyor yani o gün hep cinsellik düşünmeme itiyor beni ve her gün de ihtiyaçlarımı karşılayamıyorum.Günlük olarak ilacın yarısını kırıp içsem bir sıkıntı olur mu hem ilacın fiyatı da oldukça pahalı çünkü.

22 Ocak 2021 03:12

serum seviyesini sabit tutmanız gerek bu şekilde kullanmalısınız

22 Ocak 2021 14:23