AM
Soru Sahibi
6 Aralık 2013 21:22

ilacla testis ine bilirmi

Doktor, salam. oglum 2 yasinda, 1 ay once ikitarafli kriptorhizmden amaliyyet olundu, amma galiba amaliyyat basarisiz oldu. hic bir testis su an yerinde degil. Ikinci bir amaliyyete ihtiyac var mi? yoksa ilacla yerine gele bilir mi? simdi Azerbaycandayim. acaba buraya gelecekmisiniz su gunlerde?

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Orhan Ziylan
Üroloji , Çocuk Ürolojisi

Sayın Asad, İnmemiş testis ameliyatı yapıldıktan sonra ilaç uygulaması ile testislerin indirilmesi mümkün olmaz. Yeniden ameliyat gerekir. Muayene etmeden daha fazla yorum yapmam doğru olmaz. Azerbaycan'a gelişim için Medi Style Hospital'i arayabilirsiniz.

8 Aralık 2013 20:34