GU
Soru Sahibi
9 Ocak 2018 23:00

idrar yolunda problem

hocam idrarımda sıkıntı var 3 aydır kurt geliyor beyaz ufak b oyda birde sümük geliyor bazen lütfeny yardım edin bazende acıyor idrar sık sık tuvalete gitmek zorundayım insan içine çıkamıyorum kaşıntıda oluyor hocam iyi günler

1 cevap
Cevaplar (1)
Uzm. Dr. Meltem Yavuz
Enfeksiyon Hastalıkları ve Klinik Mikrobiyoloji

Anlıyorum..İdrarınızdan Kurt Geldiğini söylüyorsunuz (???)...:)) Dışkı olmasın o?.. Yok ısrarla idrar diyorsanız, lütfen Üroloji bölümüne başvurun..Belki de sadece mantar enfeksiyonunuz vardır ve belki de, penis ucundan gelen peynirimsi kıvamlı akıntıyı sadece siz "Kurt" (??) sanıyorsunuzdur.. Geçmiş olsun..

27 Ocak 2018 10:28