ÖÖ
Soru Sahibi
21 Mart 2016 21:40

İdrar yolları enfeksiyonu s

Merhaba yardımcı olursanız çok sevinirim aybaşıma on gün falan var hamile olma ihtimalim var emin değilim dr daha belli olmaz dedi bugün idrar yollarımda dayanılmaz acı yanma ve altıma kaçırma yaşıyorum dr durumun belli olsun ilacı öyle vereyim dedi ben öğretmenim bugün sevkliydim yarın derse Nasıl gireceğimi düşünüyorum. Evde eski ilaçlarımdan urocare ve azosilin var kullanabilir miyim

1 cevap
Cevaplar (1)
Op. Dr. Bilgi Gökcan
Kadın Hastalıkları ve Doğum

Gebe olsanız dahi bu ilaçların bir zararı olmaz. İlaçların zararlı etkisi adet gecikmesiyle başlar. Bu ilaçları kullanın ve bol su için. Geçmiş olsun.

22 Mart 2016 10:24